Skip to main content

36 yıldır sizlerle!

1987 yılından bu yana faaliyet alanlarını etkin bir şekilde genişletmekte ve geliştirmekte olan galaksi turizm, sınır tanımayan hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yenilikçi yaklaşımları ile MICE sektörünün önder bir kuruluşu olarak özellikle kurumsal turizm alanında ulusal ve uluslararası firmalara hizmet vermektedir. Kongre, seminer, etkinlik yönetimi, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler ile toplantı turizmi gibi organizasyonlarda Türkiye’de az sayıda seyahat acentasının sahip olduğu hedef odaklı çalışma tecrübesi, hızlı, etkili, disiplinli ve güvenilir iş anlayışı ile sizlere profesyonel çözüm ortaklığı sunar.

IATA akrediteli TÜRSAB üyesi A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi sahibi şirketimiz Galaksi Turizm ve Organizasyon A.Ş., ulusal ve uluslararası havayolları, taşımacılık şirketleri ve yüzlerce otelle doğrudan anlaşmalı olup, müşterilerine uçak, otobüs, tren bileti satışı, vize, rent-a-car ve otel rezervasyonu hizmeti vermekte, turizm sektöründe “Galaksi Turizm”, “GoTour” ve “Gala Events” markaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

MICE sektörünün öncü ve köklü kuruluşlardan birisi olarak, yıllardır süregelen işbirlikleri, güçlü finans yapısı ve tecrübemizden aldığımız kuvvet ile ISO 9001:2015 Kalite Politikası ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla servis veriyoruz. Bu sayede, uzman ekibimizle kaliteden asla ödün vermeden, yıldan yıla daha da güçlenerek, sorun değil çözüm üretmeye, hayalleriniz ve mutluluğunuz için tüm detaylarla sizi yormadan size özel hizmet üretmeye devam ediyoruz.

Siz işinize odaklanırken biz detaylarınızda etki yaratan çözümler üretmek için bir sonraki 36 yıl daha buradayız.