36 yıldır sizlerle!

1987 yılından bu yana faaliyet alanlarını etkin bir şekilde genişletmekte ve geliştirmekte olan Galaksi Turizm, sınır tanımayan hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yenilikçi yaklaşımları ile M.I.C.E sektörünün önder bir kuruluşu olarak özellikle kurumsal turizm alanında ulusal ve uluslararası firmalara hizmet vermektedir. Kongre, seminer, etkinlik yönetimi, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler ile toplantı turizmi gibi organizasyonlarda Türkiye’de az sayıda seyahat acentasının sahip olduğu hedef odaklı çalışma tecrübesi, hızlı, etkili, disiplinli ve güvenilir iş anlayışı ile sizlere profesyonel çözüm ortaklığı sunar..

IATA akrediteli TÜRSAB üyesi A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi sahibi şirketimiz Galaksi Turizm ve Organizasyon A.Ş., ulusal ve uluslararası havayolları, taşımacılık şirketleri ve yüzlerce otelle doğrudan anlaşmalı olup, müşterilerine uçak, otobüs, tren bileti satışı, vize, rent-a-car ve otel rezervasyonu hizmeti vermekte, turizm sektöründe “Galaksi Turizm”, “GoTour” ve “Gala Events” markaları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

MICE sektörünün öncü ve köklü kuruluşlardan birisi olarak, yıllardır süregelen iş birlikleri, güçlü finans yapısı ve tecrübemizden aldığımız kuvvet ile ISO 9001:2015 Kalite Politikası ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla servis veriyoruz. Bu sayede, uzman ekibimizle kaliteden asla ödün vermeden, yıldan yıla daha da güçlenerek, sorun değil çözüm üretmeye, hayalleriniz ve mutluluğunuz için tüm detaylarla sizi yormadan size özel hizmet üretmeye devam ediyoruz. Siz işinize odaklanırken biz detaylarınızda etki yaratan çözümler üretmek için bir sonraki 36 yıl daha buradayız.

"Turizm ve organizasyon ile ilgili her konuda daima hizmetinizde olduğumuzu belirtir, mükemmele olan yolculuğumuzda bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden dolayı teşekkür ederiz."

Cevdet Kain

Yönetim Kurulu Başkanı

Çalışma İlkelerimiz

 • Takım Ruhu & Ekip Çalışması

  Kuruma gücünü veren, yükselten ve başarıya ulaştıran “BİZ” olma felsefesidir. Ortak inanç ve hedeflerde buluşan ekibimiz, daima ve yeniden “BİZ” olarak başarıyı yakalayacaktır.

 • Kaliteyi Dönüştürmek

  Hizmette kalite, kontrol, deneyim, araştırma, ekip çalışması, sürekli yenilik… Gelişim için daima mükemmeli aramak! Hiç sonu gelmeyecek bir mücadele ile hep bir adım iyisi ve sonrası sizi bekliyor!

 • Müşteri Memnuniyeti

  Organize edilecek her işte çıkış noktası niteliktir. Nitelik ise her zaman kalitenin çıktısı olmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ana ilkemiz kaliteden ödün vermeden nitelikli hizmet sunmaktır.

 • Büyük Düşün, Büyük Kal

  Sağlam ve güçlü bir biçimde büyümek için uzun vadeli düşünüp, sağlam adımlarla geleceğe yatırım yapıyor ve şirketimizi yarınlara taşıyabilecek uygun stratejiler geliştiriyoruz.

Çalışma Amacımız

Galaksi Turizm olarak amacımız, kalite standartlarından ve mesleki etikten hiçbir zaman ödün vermeden turizm sektöründe fark yaratıp, yüksek kalitede hizmet vererek sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bizimle iletişime geçin!